Google'da ilk sayfada olmak için ne yapmanız gerekiyor?

Google'da ilk sayfada olmak için ne yapmanız gerekiyor?

Google arama motoru dünyanın en çok kullanılan web sitesi. Bir çok arama motoru da Google veritabanını kullanıyor. Web siteleriniz sadece domain adı yazıldığında gözüküyor ise burada bir sorun var demektir. Sektörünüz veya markanız ile ilgili son kullanıcıların aradığı anahtar kelimelerde Google'da ön sıralarda olmak için hem web siteniz, hem sosyal medya hesapları ve diğer sitelerdeki etkileşimlerin uyumlu olması, sizinde ilk sayfada olmanızı sağlayacaktır. Ancak bu kendi kendine olacak bir iş değil. Ciddi bir bilgi ve çalışma gerekiyor.

Sizin web sitenizin ilk sayfada olması için gerekli tüm çalışmaları VHMEDYA olarak tasarlıyoruz.Sitenizin, hostingininizin, içeriklerinizin, sosyal medya yapılanmanızın ve planlamanızın tamamını kontrol ediyoruz. Eksikleriniz yok ise size seçenekler sunuyoruz.

Google'da ilk sayfaya çıkmak ne kadar?

Aylık 1500TL ödeyerek, 6 ay içerisinde en az 100 anahtar kelimeniz ilk sayfaya gelir. Anahtar kelime planlamanız sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda sistemlerimiz ve ekibimiz tarafından kontrol edilerek size rapor olarak sunulur. İlk ay itibari ile ciddi bir yükseliş ivmesi yakalayacağınızı gözleriniz ile göreceksiniz. Eğer Google Reklamları (Google Adwords) kullanıyorsanız bu tutar sizin için kalıcı bir güç olacağı için çok fazla etkilemeyecektir. Google Reklamlarına ayırdığınız bütçe bittiği anda web siteniz doğal olarak trafiği kesilir. Ancak, yaptığımız SEO çalışması ve First Page Optimization (FPO) sayesinde ilk sayfada organik aramalarda kalırsınız. Diğer paketlerimiz ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.