E-ticaret Sitesi
E-Ticaret Web Sitesi

Arama motorlarında sitenizdeki ürün ve hizmetleriniz ilk sayfada olması için ne yapmanız lazım?

 

Birçok dilde yazılmış e-ticaret sitesi bulunmakta. İster WooCommerce, Opencart, PHP, .net veya nopCommerce altyapıya sahip web siteniz olsun, arama motorları ve sosyal medya platformlarının istediği kriterlere sahip değil ise arama motorlarında ilk sayfada olmanız, milyonlarca site arasında imkansız. Özellikle sizin hizmet ve ürünlerinizin benzerlerini satan yüksek trafiğe sahip satan global markalar da var ise büyük yatırımlara ihtiyacınız var.

HANGİ
E-TİCARET SİTESİ?


Arama motorlarını sayfalarınızda 444 kriteri aramakta. Bu yüzden ya çok ziyaret/tıklama alan ya da kodlama açısından ideale en yakın siteler arama motorlarında ilk sayfada yer alır. Algoritmaların ve botların aradıkları bu kriterlere sahip bir kodlamanız yok ise işiniz çok zor demektir. Bu zorluğu aşmanın kısa yolları elbette var. Uzun süren periyotlar sonucunda oluşturduğumuz VH FX ve VH GT yazılımlarımız sayesinde bu kriterleri tespit ederek uygun yazılımlar tasarladık.

 

NE
FARKLARIMIZ VAR?


Opencart, WooCommerce altyapısında tasarladığımız iki farklı altyapı sayesinde, hem maliyet, hem de süre anlamında kurulumları çok daha kısa sürelerde tamamlayabiliyoruz. Opencart ve Wordpress altyapılarını alarak kendi yazılımlarımız ile güçlendirdik. Standart Opencart, Wordpress, WooCommerce yazılımlarından çok daha güçlü siteler oluşturuyoruz. Siz temayı belirleyin gerisini bize bırakın.

NELERE
DİKKAT ETMELİSİNİZ?


Her işin bir maliyeti vardır. İşin doğrusu ucuza mal edeceğiniz sitelerin, size istediğiniz performansı vermesi biraz zordur. VH FX altyapısına sahip olmayan bir Wordpress/WooCommerce, Opencart veya php tabanlı paket e-ticaret sitesi kullanırsanız, hedef potansiyel müşteri kitlenizin arama motorlarında aradığı ürün/hizmetlerinize özel aradığı anahtar kelimelerinizin arama motorlarında ilk sıralarda olması çok zordur. E-Ticaret sitesi yapmadan önce VH FX analiz sistemimize mutlaka danışın.

E-TİCARET
SİTESİ İSTER MİSİNİZ?