FPO First Page Optimization
FPO - First Page Optimization

SEO ÇALIŞMASININ SONUÇLARINI BEKLEYECEK VAKTİNİZ VE SABRINIZ YOK İSE

 

FPO, web sitenizdeki tüm içerikleri analiz ederek bir havuz oluşturur. Ana anahtar kelimelerinizin yanı sıra, türevleri ve yan kelimelerini de yükselterek Google başta olmak üzere, Yandex, Bing, Ask, Yahoo gibi arama motorlarında da ilk sayfaya hızlıca yükselmelerini sağlar. Bu sayede ürün/hizmetlerinizi arayanlar arama motorlarında size çok daha hızlı ve kolayca ilk sayfaya ulaşır.

FPO
NEDİR?


FPO, SEO çalışmalarının çok daha gelişmiş ve otomatize edilmiş yazılımsal bir yöntemidir. FPO çalışması yapmadan, sektörel analiz, ürün/hizmetlere göre hedef potansiyel müşteri kitlesinin arama yaptığı kelimelerin de tespiti yapılır. Bu sayede, yükselmesini istediğimiz kelimelerin performansını daha da yükseltebilirsiniz. FPO çalışması yapılmaya başladıktan sonra ilk ay içerisinde yüzlerce kelimeniz arama motorlarında organik olarak yükselişe geçer. Bu sayede reklamlara para harcamanıza gerek kalmaz, organik trafik elde edersiniz.

 

HANGİ FPO
MODELİNİ SEÇMELİSİNİZ?


Aylık 1 milyon tekil girişe sahip siteler için 5 çeşit FPO paketi bulunmaktadır. Auto, Mid, Gold, Pro ve VIP. Paketlerin hangisinin siteniz için daha uygun olacağı yapılacak analiz sonrası tavsiye edilebilir. Paketlerin aralarındaki farkları belirtmek gerekirse daha çok kelimenin daha hızlı yükselişleri, sitenizin internet otoritesinin yükselme hızı ve rakip çalışmalarına karşı arama motorlarındaki sıralamalarda kalabilmesi olarak ifade edebiliriz.

NEDEN FPO
KULLANMALISINIZ?


SEO çalışmalarında yapılan backlink (dofollow) yayılımları elbette çok değerlidir. SEO için kullanılan sitelerin internet otoriteleri çok önemlidir. Nofollow linkler alındı ise de faydasız bir backlink çalışması yapılmış demektir. Aynı zamanda SEO sadece kelime bazlı çalışma olduğu için birden çok kelime için çok büyük efor ve zaman kaybına yol açmaktadır. FPO çalışmasında bunlar sadece küçük bir parçadır ve sistem otomatik çalışmaktadır. Unutmayın ki, FPO uzun süreli çalışma gerektirir ve en az 8 ay düzenli devam etmeniz önerilir.

FPO
ÇALIŞMASI İSTER MİSİNİZ?