VH MEDYA

İŞLERİMİZ

FPO - First Page Optimization


FPO (First Page Optimization - İlk sayfa optimizasyonu), literatüre yeni giren bir kelime olsa da, SEO çalışmalarının daha gelişmiş bir versiyonudur. SEO; anahtar kelimelerinizin backlink çalışmaları ile yükselmesini sağlar. FPO çalışması ise tüm arama motorlarında kelimelerin organik olarak kolay ve hızlıca ilk sayfaya çıkması çalışmasıdır. FPO ayrıca sadece hedef anahtar kelimeleriniz değil, yan ve türev (Kadıköy / Kadikoy /Kadi Koy vb) kelimelerinde yükselmesini sağlar.

FPO çalışması sayesinde web sitenizdeki kelimeler, cümleler, başlıklar ve etiketler ile onların türevlerinin de arama motorlarında otomatik olarak yükselmesini sağlamaktadır. FPO çalışması ilk ay sonunda ciddi yükselişleri sağlar. Ancak düzenli yapılması gereken bir çalışma olup, en az 12 ay düzenli kullanılması tavsiye ediyoruz. Öncesinde Google Öğrenme Modu ile oluşturulan hedef potansiyel müşteri kitlesi arama kelimelerinin tespiti ile de nokta atışı sonuçlar elde edilmektedir.

devamı

E-Ticaret Yazılımlarımız


Standart E-Ticaret yazılımına sahip bir web sitesinin arama motorlarında, ürün isimleri, marka isimleri, etiketler gibi aramalarda ilk sayfada olması imkansızdır.

İster "Wordpress(Woocommerce)", ister "OpenCart", ister "nopCommerce" veya özel yazılıma sahip ".net" veya "PHP" bir E-Ticaret siteside olsa arama motorlarının istediği 444 kritere sahip değilse, milyonlarca liralık web yazılımları ve portalların yanında, arama motorlarında ilk sayfada olma şansı ne yazık ki yok.

Bunun için VH MEDYA'nın, uzun süreçlerde, önemli isimlerle ve ciddi yatırımlar sonucu oluşturduğu, VH FX ve VH GT yazılımları ile tüm rakiplerinizi kolayca geride bırakabilirsiniz.

E-Ticaret Web sitesinizi eğer ilk kez hayata geçirecekseniz, mutlaka bizimle iletişime geçerek önemli birçok engeli, en baştan egale edebilirsiniz.


Web Sitesi


Web Sitenizdeki içeriklerin, başlıkların, anahtar kelimelerin ve hatta etiketlerinizin arama motorlarında ilk sayfada olması için yapmanız gerekenler neler?

Öncelikle siz milyarlarca web sitesi içerisinde, aynı işi yapan birçok rakip firma/web sitesi ile mücadele ettiğinizi unutmayın. Rakiplerinizin sizin yatırımlarınızdan daha çok bütçesi de olabilir. Yıllardır süregelen çalışmalara sahip portalların olduğunuda hatırlatmamıza gerek yok.

Wordpress, PHP, .net vb hangi dille yazılmış olursa olsun, siteniz VH FX sistemine uygun hale getirildiğinde rakiplerinizin bir adım önüne geçmiş olursunuz. Ör: bir hizmet başka bir firmanın sitesinde yayınlanıyor, o hizmetin rakibin önüne geçmesini ve daha çok trafik almasını sağlamak için ne yapmanız gerektiğini tespit eden sistem VH FX'dir.

444 kritere en yakın olan siteler arama motorlarında ön planda olur. Ör: Sitenize resimleri yüklemeden önce bilsayarınızda masaüstünde sağ ile tıklayın, en altta "Özellikler" vardır. Sağ üstte "Ayrıntılar"ı tıklayın. Buradaki verileri doldurduğunuzda Arama motorlarında Görseller bölümünde önde çıkarsınız. Sitenizdeki tüm görseller ve videolara bunu uygulamanız gereklidir. Ancak dolduracağınız verilerin de bir matematiksel değeri vardır(VH FX ile analiz yapmak gerekmektedir.). Bu işlem 444 kriterden sadece bir tanesidir.

Yapay Zeka


Google Analytics Pro hizmetini kullanıyorsanız size harika bir haberimiz var. Siteniz organik tekil aylık 1m+ trafiğe sahip ise gerçek zamanlı veri analizi sayesinde gerçek dataya sahip olabilirsiniz. 4 farklı modüle sahip VH BZ yazılımımız sayesinde sitenizdeki hangi içeriğin daha çok ilgi gördüğünden, hangi editörün daha iyi içerik ürettiğine kadar tüm gerçek verilere anlık erişebilirsiniz.

Aynı zamanda tüm personellerinizin performans analizini de görebilirsiniz. Web sitenizin tıklanma ısı haritası ile sitenizin hangi alanlarının/ürünlerin/hizmetlerin daha çok ilgi çektiğini tespit edebiliyorsunuz. 

Sitenizi kullanan kişilerin KVKK kapsamında, sitede daha uzun süre kalmasını, daha çok tıklamasını sağlayan VH BZ sayesinde reklam gelirlerinizde de ciddi bir artış oluşmaktadır. 

G.Ö.M - Google Öğrenme Modu


Google Learning Mode internette bir web sitesi, sosyal medya hesabı veya reklamlarda kullanılması gereken içeriklerde, hedef potansiyel müşteri kitlenizin aradığı, takip ettiği ve satışa dönen kelimelerinin tespit edilmesi için gerekli bir sistemdir.

Google Öğrenme Modunu bir işe başlamadan önce aktif etmelisiniz ki yapılacak web sitesinde kullanılacak içerikler belli olsun. Eğer sadece sosyal medya hesabı açacak ve buradaki paylaşımlarla hareket edecekseniz, burada kullanacağınız yazılarda geçmesi gereken kelimeleri tespit etmelisiniz. Veya Google veya FacebookInstagram reklamları kullanacaksanız da "Google Öğrenme Modu" analizi sonucunda çıkacak kelimeler ile çok daha kolay şekilde müşterilerinize erişebileceksiniz. Hedef kitlenizin ürün-hizmetlerinizi satın almak üzere aradığı kelimeleri bilmek ister misiniz?

devamı

SEO - Search Engine Optimization


Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin sayfalarındaki anahtar kelimeler, başlıklar ve etiketlerin yükselerek rakiplerinizden daha önce çıkarak arama yapanlara daha hızlı erişmenizi sağlamaktadır.

SEO çalışması çok hızlı ve kolay karşılık alabileceğiniz bir sistem değildir. Zamana ihtiyaç duyar ancak kalıcı güç sağlar. SEO çalışması tek seferlik bir çalışma değildir. Düzenli ve disiplinle devam edilmesi gereklidir. Unutmayın ki rakipleriniz de internete yatırım yapıyor ve sürekli yeni rakipler de global arenadan sektörünüze giriyor.

Bunun için VH MEDYA'nın, uzun süreçlerde, önemli isimlerle ve ciddi yatırımlar sonucu oluşturduğu, VH FX ve VH GT yazılımları ile tüm rakiplerinizi kolayca geride bırakabilirsiniz.

Doğru SEO stratejisi ile önemli birçok engeli, en baştan egale edebilirsiniz.


Marka Tescil - Marka Bulma


Yeni bir marka oluşturmadan önce, markanın hikayesini yazmanız gerekir.

Günümüzde önemli domainler, sosyal medya hesaplarına erişmek çok zor. Çünkü bunların büyük çoğunluğu satın alınmış veya kullanılıyor.

Markanız, sektörel karakterler, renk tonları, diğer dillerdeki karşılığı, benzersizlik, akılda kalıcılık gibi birçok kriteri içermesi sizi globale taşır.

En kolay örnek: karakterlerde "A" ve "O" olması durumunda işiniz çok daha kolaylaşmakta. Bunun gibi birçok kriter içerisinde size özel marka oluşturuyor, sonrasında Marka Tescil süreci ile tamamlayarak, size özel bir değer haline getiriyoruz.

Google-Business - Harita Kaydı


Google Business sizin marka veya şirketinizin Google Arama Motorunda resmiyetinin ve benzersizliğinin en önemli kanıtıdır. Sadece Google değil, Bing, Yandex gibi arama motorlarında da Business kayıtlarını yapmanız internet otoritenizin yükselmesi için çok önemlidir.

Yanı sıra Google, Yandex, Bing, Apple harita kayıtlarını da tamamlamanız çok önemlidir. Bu sayede misafirleriniz ve müşterileriniz size çok daha kolay şekilde ulaşabilir olduğunda, internet bilinirliğinizin değeri yükselecektir.

Tabiki işin en önemlisi, Google Business, Search Console, Web Master, Metrica, Web siteniz, youtube kanalınız, sosyal medya hesaplarınız dahil tümünün birbiri ile entegre edilerek eşleştirilmesi gerekmektedir. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.